КАЛЬКУЛЯТОР РОЗМИТНЕННЯ "ЄВРОБЛЯХ"

Середній курс євро - 33 грн.

15 квітня Верховна Рада прийняла Закони, якими вносяться зміни до Податкового та Митного кодексів щодо пільгового митного оформлення автомобілів з європейською реєстрацією (законопроекти № 4643-д, № 4644-д).

Закони набрали чинності з дня, наступного за днем опублікування, та вводяться в дію через 30 днів з дня набрання чинності, а закінчиться їхня юридична сила через 180 днів.

«Євробляхи» запропоновано розмитнити з нульовим митом, спеціальним акцизом та ПДВ, який нараховуватиметься лише на розмір акцизу, а не за звиклою практикою на «фінальну» вартість розмитненого автомобіля.

Відповідно до законопроєкту № 4643-д (з правками до другого читання), практично усі транспортні засоби, окрім вантажівок з повною масою понад 3,5 т можна буде розмитнити за цими особливими умовами за умови дотримання положень, передбачених Митним кодексом, базою оподаткування податком операцій із ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування, що були у використанні та з року випуску яких минуло більше 5 років.

Будь-які інші ТЗ, по одній штуці кожної категорії, – можливо. Головне, щоб транспорт відповідав екостандарту не нижче за «Євро-2» та не мав походження з РФ чи тимчасово окупованих територій.

Дія цієї норми не буде поширюватись на транспортні засоби, якщо вони:

  • не відповідають екологічним нормам “ЄВРО-2” і вище;

  • мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з тимчасово окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Закрити меню