Як розмитнити автомобіль?

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ

 1. „UMOWA SPRZEDA?Y SAMOCHODU” або INVOICE, або FACTURA, або інший комерційний документ, що засвідчує перехід права власності на т/з, підписаний ПОКУПЦЕМ і ПРОДАВЦЕМ. Оригінал, з яким здійснюється перетин кордону на транспортному засобі.
 2. Реєстраційний талон транспортного засобу (техпаспорт): тимчасовий, або з відмітками про зняття з реєстрації, або інший документ що засвідчує зняття т/з з реєстрації – децизія, завірений відповідним органом договір купівлі-продажу. Оригінал, з яким здійснюється перетин кордону на транспортному засобі.
 3. Паспорт громадянина України. (1, 2 стор. і прописка)
 4. Індивідуальний податковий номер
 5. Закордонний паспорт громадянина України. Оригінал, з яким здійснюється перетин кордону на транспортному засобі.
 6. Квитанції про оплату платежів на митницю

 

 

 

ЧЕРГОВІСТЬ ДІЙ

 1. Скласти : „UMOWA SPRZEDA?Y SAMOCHODU” або INVOICE, або FACTURA, або інший комерційний документ, що засвідчує перехід права власності на т/з, підписаний ПОКУПЦЕМ і ПРОДАВЦЕМ. Оригінал, з яким здійснюється перетин кордону на транспортному засобі.
 2. Зняти з реєстрації транспортний засіб
 3. Сплатити грошову заставу по реквізитам:

Одержувач: Львівська Митниця ДФС.  ЄДРПОУ ?????39420875. МФО 820019.  Р/Р ?????37348120920026. Банк отримувача ГУ ДКСУ у м.Києві

Призначення: За митне оформлення транспортного засобу.

 1. Оформити ПДГ в м/п «Скнилів», повідомити про пункт пропуску через який планується заїзд.
 2. Заїхати через визначений пункт пропуску в Україну
 3. Пройти сертифікацію транспортного засобу.
 4. Максимум на п’ятий день після перетину кордону доставити транспортний засіб в зону митного контролю м/п «Скнилів». м. Городок.
 5. Взяти жовтий пропуск, закрити доставку в м/п «Скнилів»

 

ЗАУВАЖЕННЯ

 1. Всі документи оформляються на одну особу. Покупець, платник на митницю, водій що перетинає кордон автомобілем – одна особа.